DICORI.pl

portal modowy dla kobiet

Od czego zależy cena tatuażu? Tylko fakty i zero mitów

Tatuaże wciąż są modne. Można powiedzieć, że to aż zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że moda często się zmienia. Można wręcz stwierdzić, że zmienia się jak w kalejdoskopie. To co było modne wczoraj, dziś niekoniecznie już jest. Sytuacja jest nieco inna w przypadku dziar, bo tatuaże są cały czas modne, choć rzecz jasna zmienią się style. Kiedyś modne były bransoletki, a potem napisy, a teraz niemal wszystko. Podstawą jest po prostu dobrze wykonany tatuaż. Dziś zastanowimy się od czego zależy cena. Poznajcie fakty, a nie mity.

Jakość napisana estetyką

Są tatuaże i „tatuaże”. I w żadnym przypadku nie można postawić pomiędzy nimi znaku równości. Te pierwsze są stylowe, dobrze wykonane i wręcz zachwycają. O tych drugich można powiedzieć, że są powodem do wstydu. To tak jakby porównywać czekoladę i wyrób czekoladopodobny. Jak więc możecie się domyślić tatuaże, których wykonanie kosztuje zdecydowanie więcej są niczym prawdziwa czekolada. O tych drugich to aż szkoda mówić. W końcu tyle się powtarza, że są takie rzeczy, na których nie można oszczędzać i właśnie tatuaże należą do takiej grupy. Pamiętajcie, że dobry tatuażysta ciągle się dokształca. „Stoi” za nim warsztat oraz doświadczenie oraz realne umiejętności, które sprawiają, że tatuaże, które wyjdą spod jego ręki zachwycają stylem i są klasą samą w sobie. Zatem zrozumiałym powinno być to, że za tak dobrą pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie. I właśnie pierwszym czynnikiem, który wpływa na cenę tatuażu są umiejętności tatuażysty. Owszem można znaleźć taniego, ale czy warto? Jasne, że nie. Wtedy Wasza dziara zamiast być powodem do dumy, będzie powodem do wstydu, a tego przecież chcecie uniknąć. Ktoś powie, że zawsze nieudany tatuaż można poprawiać czy usunąć. W teorii tak, ale nie każdy tatuażysta podejmie się spapranego tatuażu bądź też musicie liczyć się z tym, że cena takiej usługi będzie wysoka. Jeżeli chodzi o usuwanie dziar, to cóż nie jest to tanie, a często bardzo bolesne. Zatem pamiętajcie, że niezależnie, gdzie mieszkacie czy jest to Warszawa, Toruń, czy Poznań studio do tatuażu, do którego zamierzacie się wybrać musi mieć renomę.

Wzór ma znaczenie, czyli od prostego do skomplikowanego

Na cenę tatuażu wpływa też nakład pracy tatuażysty. Zatem jeżeli wybierzecie prostą, minimalistyczną dziarę to koszt będzie zdecydowanie niższy niż wtedy, gdy wybierzecie skomplikowany wzór, który będzie wymagał godzin dziarania. Należy się z tym liczyć. Czy więc warto zrezygnować z wymarzonego dużego tatuażu, tylko dlatego, że będzie sporo kosztował? Jasne, że nie! Nawet lepiej jest poczekać i odłożyć pieniądze. Pamiętajcie jeszcze, że terminy w wielu dobrych salonach tatuażu są odległe. A więc będziecie mieć czas na małe oszczędności.

Jakość sprzętu, czyli nowoczesność przez wielkie „N”

Jakość usług i umiejętności tatuażysty wpływają na cenę i to fakt niezaprzeczalny, ale nie tylko. W dobrym salonie tatuażyści pracują na najlepszej jakości tuszach, które nie są sprowadzone z Chin. Prawda jest taka, że w najtańszych tuszach znajdują się niemałe ilości metali ciężkich. W dobrym salonie pracuje się najczęściej na tuszach wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych, bo są najlepsze i najbezpieczniejsze. Otóż normy jakie muszą spełniać tusze, aby trafić na rynek są naprawdę surowe, w przeciwieństwie do niemal braku norm w Chinach. A jak możecie się domyślić cena dobrego i bezpiecznego tuszu jest zdecydowanie wyższa. Jeżeli więc szukacie dobrego studia tatuażu w Poznaniu to możemy wam polecić SKY TATOO. Oczywiście musimy też wspomnieć, że na cenę wpływa też jakość sprzętu, którego dany tatuażysta używa, ale on także sprawia, że efekt wizualny waszej dziary jest lepszy.

Warunki pracy

W renomowanym studiu tatuażu możecie się odprężyć. Macie bowiem pewność, że trafiliście w ręce najlepszych profesjonalistów. Już na pierwszy rzut oka widać, że salon jest czysty, a pracownicy przestrzegają najwyższych norm higienicznych. A tam, gdzie chcecie się nieco zaoszczędzić, by zaoferować klientom niższe ceny, szuka się oszczędności niekonicznie tam, gdzie trzeba. Pracownicy czasami nie mają dostępu do najlepszych środków dezynfekujących. Przez to, że panuje duży nacisk na oszczędność łatwo popełnić błąd i założyć dwa razy te same rękawiczki, a to może już być niebezpieczne. Dlatego zawsze wybierajcie tylko studia najwyższej jakości. Polecamy Wam więc tatuaże w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *